Czy zdawało Ci się kiedyś, że masz taką osobę, która jest stałym elementem w twoim życiu i nigdy cię nie zawiedzenie, a jednak to zrobiła?

Zakazana. Uniwersytet Gray Springs. Tom 1 to skomplikowana, lecz piękna historia miłości zrujnowanej przez okoliczności, nieporozumienia i zdradę, w której uczucie staje się zakazane, a nawet najlepsze chęci – niejednoznaczne. To historia dwojga przeznaczonych sobie kochanków, którzy muszą przebyć długą podróż, by znaleźć drogę powrotną do swoich serc.

Daisy Daniels myślała, że Quiton, jej dziecięcy przyjaciel i pierwsza miłość zawsze będzie należał do niej, nawet gdy zostali zmuszeni, by się rozdzielić. Gdyby tylko wiedziała, że ktoś czekał aby zająć jej miejsce, może wszystko potoczyłoby się inaczej. Dwa lata później oboje znaleźli się tam, gdzie planowali – rozpoczynając naukę na uniwersytecie Gray Springs. Niestety Quinton najwyraźniej zapomniał o ich obietnicy, o wszystkich wspólnie spędzonych latach i pierwszych razach, będąc w nowym związku i to nie z byle kim, a jej najlepszą przyjaciółką. Kiedyś Daisy posiadała dwie miłości – Quintona i sztukę, teraz ma tylko jedno z nich. Ze złamanym sercem Daisy wstępuje w nowy etap swojego życia. Czy pomimo czasu i kłamstw, jej serce, które nie zgadza się by zapomnieć o ich miłość, zdoła się posklejać? A może Daisy znajdzie siłę, aby zawalczyć o ukochanego chłopaka?

Jeśli lubicie smutne lektury, które łamią serce, a następnie je sklejają, to dobrze trafiliście. “Zakazana” to opowieść drugiej szansy z cyklu New Adult, pełna gorzkich emocji i mieszanych myśli, która sprawia, że nie wiemy, komu i czemu ufać, w której przeszłość i teraźniejszość mieszają się, by ponownie się złączyć, ukazując czytelnikowi stopniowe rozwiązanie sytuacji i odpowiadając na jego pytania. To książka, która pokazuje, jak jej bohaterowie dorastają, a ich miłość kwitnie i przeobraża się od pierwszych stron. Przepięknie napisana, z postaciami, o które uczysz się troszczyć. Daisy jest jak delikatny, cenny kwiat, który chcesz chronić, podczas gdy Quinn jest czarującym bohaterem, który gotów jest spieszyć jej na ratunek. Oczekiwanie i romans wiszą w powietrzu, podobnie jak niewypowiedziane słowa i nieodkryte prawdy. Autorka, dzięki swojemu naturalnemu darowi do przekazywania emocji, sprawia że czytelnik czuje się, jakby sam był częścią fabuły, chwyta go za serce i zabiera na emocjonującą przejażdżkę rollercoasterem. Przygotuj się na gamę uczuć, od mdłości, przez gniew, frustrację, załamanie, po satysfakcjonujące uczucie doświadczenia pięknej i niezapomnianej lektury.

Książka zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com